Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


WebServ 2.1 ( Windows 7)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
soddonolsi
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 3:58 pm    Temat postu: WebServ 2.1 ( Windows 7) Odpowiedz z cytatem

W jakich plikach mogę to zrobić mój problem jest pokazany na filmiku i dałem na you tube , mam Windows 7 , jeśli chcecie się utrzymać proponował bym wam zrobić system sms za dobrą odpowiedz 10 zł / sms , albo żeby było można wykupić pkt i np za 10 pkt 10 zł/sms i oczywiście dobrą odpowiedz i ludzi będziecie mieli

- moje pytanie brzmi w jakich plikach mam to zrobić to co pokazałem na filmiku , czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć , albo napisać o tym tutorial oczywiście Windows 7 tutaj jest filmik !!!!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=CWycYSs2Fo8

Kórwa to chója nie wchodzić porzucili projekt co kórwa psa nie masz a kumpla szukasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS