Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


FTP jak ustawić żeby się nie zmieniło

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz505
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 8:54 pm    Temat postu: FTP jak ustawić żeby się nie zmieniło Odpowiedz z cytatem

Witam mam web serva pare stron na nim itd, niestety jest to na neo i zmienia się ip to sobie poradziłem bo zastosowałem programik no-ip, z www.no-ip.pl ale co zrobić z FTP żeby użytkownicy moich stron mogli tam wejść jak podam im ip wszystko chodzi ładnie pięknie do puki mi neo nie zerwie połączenia i później trzeba wszystko ustawiać na nowo czuy jesst na to jakaś rada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gregorymarshall
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 6
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


  1. Nie uzywaj servera ftp który jest w web-serv bo to nie uaktualniana stara wersja ftp z błedami(otwiera wejscie dla hackera) !!
  2. Wez znajdz jakis inny server FTP albo skorzystaj z Filezilla server darmowy i szybki i czesto uaktualniany(najważniejsze jest bezpieczny)
  3. W no-ip jak to jest taki sam jak z http://no-ip.com to w ustawieniach musisz ustawic zeby ustawiał automatycznie ip przy podłączeniu lub wykryciu zmiany(jest taka opcja bo sam jej uzywam u kumpla na kompie Very Happy )
  4. na koniec powiem ze miałem podobny problem i usunełem FTP z web-serva i zainstalowałem Fillezille Server i teraz mi wszystko chodzi !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS